Главная Новости О компании Техника Запчасти Сервис Заказ Контакты
Акция

Купим жатку

НАШИ ПАРТНЁРЫ
Зернозбиральний комбайн NOVA

Технічні дані


ЗАГАЛЬНИЙ ОПИС

Компактний зернозбиральний комбайн VERSATILE NOVA — продуктивна агромашина третього класу. Має молотарку класу «три плюс», очистку — четвертого. Призначена для збору зернових культур на полях з невеликою площею — від 50 до 500 га. Високий кліренс, похила камера з системою копіювання рельєфу, комфортабельна кабіна і повна автоматизація — все це вигідно виділяє новинку серед аналогів. Ідеально підходить для тих господарств, яким не потрібна надмірна продуктивність, і важливим є питання ціни.

VERSATILE NOVA оснащений декою (підбарабанням) з найбільшим охопленням в світі — 154 градуси, тоді як зазвичай охоплення не перевищує 130. А велике охоплення дозволяє за один оборот зробити більше вимолоту. Обсяг бункера становить 4,5 кубічних метра, швидкість вивантаження — 50 літрів в секунду.

Комбайн оснащений двигуном 180 к. с., запас крутного моменту — до 20%. Електроніка двигуна повністю стежить за його роботою і подає рівно стільки палива, скільки потрібно відповідно до поточного навантаження. Завдяки цьому досягається мінімальна витрата палива.

У стандартній комплектації комбайн поставляється з заднім приводом. Коротка база і збільшений дорожній просвіт в пів метра — вагома перевага для регіонів з нерівним рельєфом. А при роботі на ґрунтах зі зниженою несучою здатністю передбачена можливість установки коліс збільшеного типорозміру.

На комбайни VERSATILE NOVA встановлюють двомісні кабіни Comfort Cab, як в машини вищого класу, — герметизовані, з системою кондиціонування, зі зручними регульованими кріслами і рульовою колонкою. Управляти виробничими процесами допомагає бортова інформаційна система Adviser II з РК-монітором.

Співвідношення ціни та якості новинки оптимальна серед «однокласників», тому компанія VERSATILE розраховує на популярність нового комбайна серед українських аграріїв. Тим більше, що на сьогоднішній день VERSATILE пропонує кілька вигідних фінансових програм, одна з яких — кредит під 0% до 18 місяців на придбання комбайнів, з початковим внеском від 20% і сезонними виплатами по кредиту. Завдяки цій програмі 15 господарств вже стали щасливими володарями комбайнів VERSATILE. В зв'язку з високим інтересом дану пропозицію продовжено до кінця 2018 року.

ПОКРАЩЕНИЙ ОГЛЯД З НОВОЮ ПОХИЛОЮ КАМЕРОЮ


Транспортерна похила камера забезпечує швидке і рівномірне пересування маси до молотильного барабану. Для інспекції її стану і зручності обслуговування є спеціальні люки. Камінняуловлювач перед молотильним барабаном виключає попадання каміння в зону обмолоту.


Функція реверсу допоможе в складних умовах роботи.

УНІКАЛЬНИЙ МОЛОТИЛЬНО-СЕПАРУЮЧИЙ ПРИСТРІЙ


Класична однобарабанна молотарка дуже дбайливо здійснює обмолот (аж до тонкошарового!) і при цьому має досить просту конструкцію. Унікальна схема двосекційної деки разом з великим охопленням дає недосяжні для інших комбайнів третього класу 0,93 кв.м. площі підбарабання і в кінцевому підсумку формує високу продуктивність машини.

ПОТУЖНИЙ І ЕКОНОМІЧНИЙ ДВИГУН


Комбайн оснащений сучасним турбодизельним двигуном YaMZ 534 (Stage IIIa), рядна «четвірка» об'ємом 4.43 л, 180 к.с. (132 кВт при 2 000 об./хв). Запас крутного моменту до 20%.


Електроніка двигуна повністю стежить за його роботою і подає рівно стільки палива, скільки потрібно відповідно до поточного навантаження. Завдяки чому досягається мінімальна витрата палива.ЕФЕКТИВНА СИСТЕМА ОЧИСТКИДля очищення вороху застосовується дворешітна система очищення. Велика висота перепаду і пальцева решітка на підготовчій дошці значно покращують процес очищення.
Загальна площа решіт становить 3,59 кв.м, що є одним з кращих показників в третьому класі комбайнів. В системі очищення використовується шестилопатевий вентилятор, частота обертання якого регулюється з кабіни і відображається на панелі управління.

СОЛОМОТРЯС З ВЕЛИКОЮ ПЛОЩЕЮ СЕПАРАЦІЇ


Ефективний 4-клавішний соломотряс і оптимальна довжина клавіш подбають про те, щоб сепарація була ретельною, до останньої зернини.


Амплітуда коливань клавіш підібрана таким чином, щоб забезпечити максимальний ступінь сепарації зерна з вороху.

НОВІ МОЖЛИВОСТІ

Для роботи в горбистих місцевостях або з нерівним рельєфом потрібен високий дорожній просвіт в 50 см. В умовах підвищеної вологості підійде комплектація з повним приводом. Для зниження тиску на ґрунт можливе встановлення шин більшого типорозміру. Компактна база комбайна забезпечує високу маневреність на невеликих полях. Для тих, хто їздить на великі відстані, можлива комплектація причіпним пристроєм візком. Великий типорозмір адаптерів і пристосувань дозволить отримати максимальну ефективність експлуатації.

КАБИНА COMFORT CAB З ІНФОРМАЦІЙНОЮ СИСТЕМОЮ ADVISER II

Комбайни NOVA оснащуються кабіною Comfort Cab. Система кондиціювання та опалення входить в базову комплектацію. Ви будете раді комфорту, який дійсно дозволяє працювати ефективно, з меншою напругою і втомою до кінця зміни. Інформаційно-голосова система Adviser II безперервно стежить за процесом обмолоту і роботою механізмів комбайна, що дозволяє контролювати стабільність техпроцесу і запобігати поломці агрегатів.МІСТКИЙ БУНКЕР


Об’єм бункера комбайна 4 900 літрів є найбільш оптимальним для даного класу машин. Високошвидкісний вивантажувальний пристрій дозволяє здійснити вивантаження не більше ніж за 2 хвилини. За допомогою жалюзі усередині бункера, які налаштовуються, регулюється швидкість вивантаження в залежності від типу і вологості збираних культур.
Висота вивантаження становить 4 м, що дозволяє вивантажувати зерно в будь-які транспортні засоби. Винос вивантажного шнека гідравлічний, активується з кабіни.АДАПТЕРИ

Power Stream гарантує підвищення продуктивності за рахунок зниження втрат і оптимальної подачі маси, що збирається. Практика довела, що застосування цієї жатки за рахунок оригінального ріжучого апарату з планетарним приводом скорочує втрати зерна на осипання і забезпечує впевнену рівномірну подачу незалежно від умов роботи. Гідропривід мотовила з функцією синхроприводу автоматично змінює обороти мотовила залежно від швидкості руху комбайна. Опціонально доступний єдиний гідравлічний роз'єм.
НАДІЙНИЙ ПОДРІБНЮВАЧ-РОЗКИДАЧ


Класична система обмолоту та сепарації NOVA практично не пошкоджує солому. Залежно від запланованого використання солому можна подрібнити і розкидати або укласти в валок. Відключення приводу подрібнюючого барабана здійснюється в лічені секунди.


Для господарств, які заготовляють солому в великих кількостях, є можливість замовлення версії комбайна з копичником ємністю 9 куб. м.

ЗРУЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Повітряний компресор з ресивером 110 л (входить в базову комплектацію комбайна з повним приводом) економить чимало часу на щозмінному обслуговуванні і особливо допомагає в польових умовах при відсутності поблизу машини технічної підтримки.